Nasza oferta
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców (inżynierów, majstrów, pracowników ogólnobudowlanych, gipsiarzy).
Nasze realizacje
Zdobyliśmy duże zaufanie za wysoką jakość naszych usług, za terminowości i szybkość wykonania zlecenia.
Kariera
Poszukujemy pracowników rzetelnych i solidnych, mających doświadczenie. Pragniemy angażować ludzi, którzy chcą pracować i są uczciwi.
oferta2 Podczas tynkowania metodami tradycyjnymi, przy użyciu tynku cementowo - wapiennego, jakość uzyskiwanych powierzchni z reguły jest niewystarczająca.

Stąd też bardzo często wykonuje się dodatkowe szpachlowanie wygładzające. Podnosi to jednak znacznie koszt robót tynkarskich. Dlatego też w chwili obecnej coraz większą popularnością cieszą się technologie wewnętrznych tynków gipsowych. Stwierdzono już definitywnie, iż właśnie dzięki nim, wykańczanie ścian lub sufitów stało się o wiele łatwiejsze i szybsze, a uzyskanie powierzchni o wysokiej jakości nie stanowi już tak jak dawniej żadnego problemu.

Tynki gipsowe mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Dzięki temu iż gips jest materiałem idealnym do każdego podłoża, nadaje się do stosowania praktycznie w każdym pomieszczeniu.

oferta3Dzięki swojej gładkości powierzchnia tynku gipsowego jest przyjemna w dotyku, a otynkowane pomieszczenia są ciepłe i przytulne. Materiał ten doskonale reguluje również wilgotność, wchłaniając lub oddając jej nadmiar. W przypadku działania wysokiej temperatury gips dzięki swoim naturalnym właściwościom powoduje uwalnianie się pary wodnej, która tworzy przeciwogniową osłonę. Ściany pokryte tynkiem gipsowym mają mały współczynnik przenikania ciepła, co wiąże się z oszczędnością ogrzewania. Tynki gipsowe stanowią idealne podłożem do malowania, tapetowania jak i układania glazury. Charakteryzują się bardzo krótkim czasem schnięcia, który wynosi w zależności od panujących warunków wynosi od 10 do 14 dni.

Nowoczesne technologie kładzenia tynku i logistyka pozwalają uzyskać szybki rytm pracy na budowie, co znacznie skraca czas wykonania robót.

Zalety:
- wydajny,
- jednowarstwowy,
- wysoka wydajność tynkowania,
- mały odpad,
- szybkoschnący,
- odporny na ścieranie,
- możliwość wbijania gwoździ,
- reguluje klimat w pomieszczeniach,
- ogniotrwały,
- możliwość strukturowania powierzchni,
- możliwość tapetowania,
- możliwość kafelkowania.

Tynki gipsowe oraz cementowo wapienne, nakładane metodą maszynową.
Wieloletnia tradycja na rynku tynkarskim

- super jakosc, niska cena,
- 24 - miesięcy gwarancji,
- 16 lat na rynku tynkarskim,
- wykonujemy też wylewki maszynowe mixokretem!,
- używamy tylko najlepszych materiałów takich jak baumit, knauf,
- możliwośc obejrzenia naszych prac na budowie,
- używamy najlepszego sprzetu tynkarskiego niemieckiej firmy pft,
- posiadamy nagrzewnice umożliwiające nam prace w niskich temperaturach,
- na życzenie klienta pozostawiamy je na budowie ąż do wyschnięcia.

posiadamy duże grono zadowolonych klientów
zasięg na cały sląsk

Wylewki cementowe mixokret
Oferujemy profesjonalne wykonywanie wylewek cementowych za pomocą agregatu typu mixokret. Uzywamy MECHANICZNYCH ZACIERACZEK, dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia. Posadzki typu mixokret gwarantują wysoką jakość powierzchni i oszczędność pieniędzy. Pomiaru dokonujemy niwelatorem laserowym. Głównym celem naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów.Oferujemy BEZPŁATNĄ możliwość wcześniejszego obejrzenia budowy w celu doradztwa oraz wyjaśnienia klientowi wszelkich ewentualnych problemów. Dysponujemy dogodnymi TERMINAMI wykonania i gwarantujemy solidną jakość. Najlepsza jakość!Trwałość i estetyka płytek, paneli lub podłóg z innych materiałów zależy w znacznej mierze właściwego przygotowania podłoża. Świadczymy usługi dokładnie i profesjonalnie.

 

Robimy posadzki:
- równo pod płytki - zmiejsza się wówczas zużycie kleju, a co za tym idzie - ilość potrzebnych materiałów oraz powstałe koszty,
- idealnie prosto pod panele - panele położone są równo, nie trzeba stosować mas wyrównujących, posadzki są idealnie zatarte i proste,- posiadamy profesjonalny sprzęt do nanoszenia poziomów (oraz do sprawdzania podłoży)

Ponadto:
- robimy uskoki, aby każda podłoga zeszła się na tej samej wysokości,
- przygotowujemy posadzkę pod każdą podłogę,
- doradzamy, wyliczamy towar,
- prace wykonujemy w dogodnym dla klienta terminie,
- w przypadku wątpliwości i pytań, dojeżdźamy do klienta w celu doradzenia i wyjaśnienia problemów.